Cast Ajansı 9

En son ne zaman hayallerinizi tekrar gözden geçirmek veya gerçekleştirmek adına bir yola çıktınız, sahiden merak ediyorum doğrusu? Yani diyeceğim o ki; kendinize ne zaman bir gidiş rotası belirlediniz veya rotasız mı yaşadınız hayatınızı? Ne zaman yaptınız en son bunu, bir düşünün derim. Hayatınızdan ne zaman vazgeçtiniz, eğer soru bu şekilde sorulursa daha net cevap bulacaktır çünkü. Hayatınızdan bir an olsun vazgeçmediyseniz eğer neden gelecek umutlarınız çöpe atılıyor? O kadar hayaliniz varken neden hala oturduğunuz yerdesiniz ki? Bu soruları cevaplayın kendi beyninizin içinde daha sonra ise; ne yapmanız gerektiğini daha net olarak anlayacaksınız.

 

Çocukken elbette hepimizin kimi faklı hayalleri vardı, mesela şarkı söylemek gibi kimin şarkı söyleme hayali yoktur ki? Hala daha mesela kulaklık kulağımdayken muhakkak çalan şarkıyı ben söylüyorumdur ve aynı zamanda sahnedeyimdir, hep bunu hayal ederim. Ama değinmemiz ufak bir nokta var ki; şarkı söylemek herkesin harcı değil sadece yetenek işi. Oyunculukta aynı bu şekilde demek biraz abes kaçacaktır çünkü oyunculuk geliştirilebilir bir durum istediğiniz an bir kursa gidebilirsiniz veya bir şekilde deneyim kazanarak kendiniz geliştirirsiniz veya oyunculuk ajansları sayesinde. Ama ses tek bir bütündür ve bu bakımdan da insanlar sesleri üzerinde oynamaya gidemezler.

 

EYG Ajans her tür oyunculuk hakkında bilgileri içeren bir site olarak karşımıza çıkıyor. Elbette işinin ehli insanların bulunduğu bir ortamda çalışmak her zaman çok daha avantajlı olamak ile birlikte, çok daha iyi tecrübe kazanıyorsunuz. Belkide en iyi cast ajanslarından bir tanesi konumuna gelen bu cast ajansı, sizler içinde bir umut ışığı olabilir ve daha sonra ki aşamalarda ise; olurunu veya olmazını belirleye bilirsiniz.

 

Eğer bir kere yere düştüyseniz, diğer düşmeleriniz de tecrübe olacaktır ve gayet güzel bir şekilde bundan ders alırsınız. Ama eğer hiç düşmeden bir yerlere gelmiş ise; işte tam olarak bu noktada bir kere düştüğü zaman ayağa kalkması çok zor olacaktır. Bu olumlu veya olumsuz serüvenler ise; oyuncu başvuru formunu doldurtan sonra başlayacaktır.

Bir yorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*